0febfa101da7357bdac820a9d67e36c1

 

Звернення до всієї молоді України, їх батьків, рідних і близьких людей; до трудових колективів і навчальних закладів, медичних установ і бізнес-структур; до школярів і пенсіонерів, бідних і багатих; до ВСІХ, хто любить цю ЗЕМЛЮ і живе на ній.

 

Дорогі і близькі нам усі люди в Україні!

Нинішня ситуація в нашій державі не може залишати осторонь кожного з нас і зобов’язує до чіткої відповіді на питання «ХТО МИ Є?».

 

Дії щодо анексії нашої території, окупація Криму, військові погрози – все це є спробою залякати і деморалізувати наше суспільство, поділити нас, і в котрий раз спробувати підкорити своїй волі. На все це ми – студенти Житомирщини - відповідаємо однозначно: «НІ!».

 

Ми – студенти Житомирських вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації - виступаємо з ініціативою проведення загальноукраїнської громадянської акції народної солідарності «ГОЛОС НАРОДУ», як символу миролюбства, стійкості та єдності нашої країни - нашого народу.

 

З цієї нагоди, ініціативна група звертається до Вас з проханням долучитися до участі в даному заході за місцем проживання, праці або навчання. Акція «ГОЛОС НАРОДУ» відбудеться в середу 19.03.2014 року о 12.00 год. (за київським часом) в усіх областях України та Автономній Республіці Крим.

 

 

м. Житомир,

12.03.2014

Збори студентського активу університетів та коледжів Житомирщини

 

 

Федерація профспілок Житомирської області приєдналась до ініційованої студентами акції народної солідарності  "ГОЛОС НАРОДУ".