IMG 20160613 133759


13 червня 2016 року відбулось чергове засідання Наглядової ради Благодійного фонду "Відродження будинку профспілок".

 

Участь у роботі НР БФ взяли Голова ФПУ Г.В.Осовий, Голова Наглядової ради БФ, заступник Голови ФПУ В.В.Саєнко, директор БФ, голова Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України В.М.Андреєв, директор Підприємства «Господарське управління ФПУ» Володимир Циганенко, члени Президії ФПУ.

Члени Наглядової ради здійснили інспекційний візит на майданчик із відновлення будівлі Будинку профспілок. Зокрема, проінспектували найактивніші ділянки будівництва на 7-9 поверхах, де триває зміцнення каркасу будівлі та заливка плит перекриття, пошкоджених вогнем.

Голова ФПУ Г.Осовий зазначив задовільний темп відновлювальних робіт та обговорив із виконробами календарний графік проведення відновлювальних робіт.

 

IMG 20160613 133327

 

Голова Наглядової ради БФ В.В.Саєнко представив членам наглядової ради інформацію про фінансування робіт, гарантії їх завершення та контрольні заходи і механізми за ресурсами в період відновлювальних робіт з боку ФПУ.

Директор БФ, голова Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України В.М.Андреєв надав членам НР БФ можливість ознайомитись із прикладами виконання робіт за вузлами та елементами каркасу будівлі, її фасаду та башти із годинником.

Наглядова рада на засіданні, яке відбулось після інспекційного візиту на будівлю розглянула та затвердила звіт про роботу БФ в 2015-першій половині 2016 років.

 

IMG 20160613 133901

 

Профспілка працівників будівництва і промисловості

будівельних матеріалів України