БУД

 

Як відбувається реконструкція Будинку профспілок на Майдані Незалежності, що став найяскравішим символом Революції гідності? На якому етапі його відродження? Ці питання були в центрі уваги учасників виїзного засідання Наглядової ради Благодійного фонду «Відродження будинку профспілок».

Участь у засіданні взяли Голова Наглядової ради БФ, В.о Голови Федерації профспілок України, заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко, директор БФ, голова Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Василь Андреєв, директор Підприємства «Господарське управління ФПУ» Володимир Циганенко, члени Президії ФПУ.

Члени Наглядової ради здійснили інспекційний візит на майданчик із відновлення будівлі Будинку профспілок. Зокрема, проінспектували найактивніші ділянки будівництва на даху будівлі, а також на її поверхах, де ,згідно з графіком реконструкції, тривають різноманітні роботи.

Голова Наглядової ради БФ Володимир Саєнко поспілкувався з виконробами та будівельниками, поцікавився умовами праці та обговорив реальність виконання календарного графіку проведення відновлювальних робіт Він зазначив, що задоволений темпами та якістю робіт, що здійснюються під час відновленню Будинку профспілок. «Ми побачили, що роботи по відродженню нашого дому відбуваються чітко по графіку і відповідають вимогам, - наголосив Голова Наглядової ради. – Масив робіт виявився більшим ніж очікувалось, але, незважаючи на це, вони проводяться по плану та якісно»

Володимир Саєнко подякував будівельникам за їхню сумлінну працю та побажав успіхів в їх важливої справі – відродженні Будинку профспілок.    

У свою чергу Директор БФ Василь Андреєв проінформував про те, що було зроблено для відродження Будинку профспілок за цей період.

«Члени Наглядової ради мали можливість побачити, що темп будівельно-монтажних робіт високий, - підкреслив він. – При цьому треба враховувати, що колективу будівельників доводиться працювати в дуже складних умовах - і в спеку, і в сніг, і в дощ, і в вітер. Однак вони роблять все, щоб завершити відродження Будинку профспілок у визначений строк»..

 

Прес-центр ФПУ

 

БУД1

 

БУД2

 

БУД3

 

БУД4

 

БУД5

 

БУД6

 

БУД8

 

БУД10

 

БУД9