1492150811 20konst1

 

Президія ФПУ 18 липня прийняла Постанову, якою схвалено позицію Федерації профспілок України до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», реєстр. № 6614.

 

У Постанові зазначено, що з урахуванням рішень СПО об'єднань профспілок від 03.07.2017 та 10.07.2017 та за результатами обговорення експертно-аналітичного висновку і пропозицій профспілок до законопроекту про пенсійну реформу, Президія вирішила направити представникам ФПУ у Верховній Раді України народним депутатам Вадиму Івченку і Сергію Капліну постатейні пропозиції профспілок до законопроекту № 6614 для внесення їх до Верховної Ради України та доручити їм представляти та відстоювати позицію ФПУ при підготовці законопроекту до другого читання.

Керівництво ФПУ за рішенням Президії звернеться до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення щодо необхідності доопрацювання законопроекту з урахуванням пропозицій ФПУ та включення її представника до складу відповідної робочої групи.

 

Експертно-аналітичний висновок і пропозиції ФПУ до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» додаються.

 

Прес-центр ФПУ