1444032834 1441789071 petition

 

 

Повідомляємо, що після технічної перерви відновив свою роботу сайт електронних петицій до Президента України. Втрачено цінний час, протягом якого ми могли досягти потрібного результату.

Просимо активізувати роботу профспілкових організацій, членів профспілок стосовно збору підписів під петицією про внесення законопроекту для відновлення санаторно-курортного лікування працівників, оздоровлення студентів і дітей.

Нагадуємо, що для позитивного результату необхідно зібрати понад 25 тисяч голосів до 26 грудня ц.р. Станом на 2 грудня ц.р. петицію підтримали  майже 23 тисячі українців.

Необхідно врахувати, що на сайті Президента України з’явилися аналогічні петиції щодо відновлення оплати санаторно-курортних путівок для працюючих за рахунок коштів соціального страхування. Тепер обовʼязковою умовою для голосування ввели сервіси додаткової верифікації користувачів за допомогою податкового номера або Bank ID.

Від оперативності Вашої роботи залежить успішність підтримки профспілкової петиції найближчим часом.

Обов’язково звертайте увагу профспілкових організацій, членів профспілки, що голосувати потрібно за профспілкову петицію  №22/010961-еп,  її автор - ОСОВИЙ Григорій Васильович (https://petition.president.gov.ua/petition/10961). При голосуванні за інший номер голос буде втрачено.

 

 

 

Управління соціального страхування

 

і пенсійного забезпечення