IMG 1699

 

 

26 лютого для профспілкового активу Тернопільщини керівником Прес-центру ФПУ Юрієм Работою було презентовано проект Стратегії інформаційної діяльності Федерації профспілок України на 2018 – 2021 роки.

         Завданням даного заходу було розкрити інформаційний потенціал, який має сьогодні Федерація профспілок України, її членські організації для висвітлення своєї діяльності і продемонструвати основні переваги та недоліки існуючої системи інформаційного забезпечення.

         У своїй презентації Ю.Работа підкреслив, що стратегічна мета медіа-діяльності профспілок-налагодження системи скоординованого і дієвого використання комунікаційних можливостей ФПУ для підвищення рівня довіри громадськості до неї та сприйняття її як ефективного органу захисту прав і інтересів працівників, підвищення відкритості та здійснення сучасного інформування про діяльність профспілок.

         Під час обговорення присутні підтримали проект Стратегії у контексті формування нової більш якісної інформаційної системи профспілок і зазначили, що вкрай необхідно запроваджувати нові принципи та реалізувати першочергові завдання, які б відповідали вимогам сучасної медійної політики. Лише такі кроки, на думку учасників презентації, дозволять активно представляти профспілкову позицію через нові інформаційні ресурси, забезпечити діалогові відносини через інструмент зворотного зв’язку серед усіх рівнів профспілок.

 

IMG 1694

 

 

Тернопільська обласна рада профспілок