4-5 червня 2018 року в. м. Белград відбулася субрегіональна зустріч ВЕРС – МКП мережі інформаційних працівників профцентрів країн національних незалежних держав і Південно-Східної Європи в рамках проекту UNION to UNION.

У зустрічі взяли участь інформаційники з Албанії, Чорногорії, Хорватії, Боснії та Герцеговини, Сербії, Македонії, Вірменії, Казахстану, Росії, Азербайджану, Грузії, Білорусі та України. 

 

20180604 165946

 

Федерацію профспілок України представляв керівник Прес-центру Юрій Работа, який провів презентацію Стратегії інформаційної діяльності ФПУ на 2018-2021 роки.

 

 88

 

Профспілковці мали змогу як поділитися своїм досвідом та обговорити актуальні проблеми, так і послухати змістовні презентації. Так, радник з питань політики ВЕРС Года Невераускайте розповіла про інформаційну діяльність МКП-ВЕРС,  а також – про проведення глобальних інформаційних кампаній. Вона підкреслила, що цей напрямок роботи дуже важливий з огляду на ситуацію у глобальному профспілковому русі. 

Стратегічні цілі, пріоритети і кампанії МКП про це йшлося у презентації Діани Маджюре, спеціаліста по проведенню стратегічних кампаній МКП. Наводилися приклади успішних та невдалих стратегічних кампаній профспілок країн СНД та Південно-Східної Європи, а також винесені з цього уроки.

На дугій сесії під час зустрічі було розглянуто питання про внутрішню комунікацію профспілок, роботу з профактивом, формування меседжів для широкої громадськості. У процесі сесії практично всі учасники зустрічі обмінялися своїми поглядами з цьогго питання та навели позитивні приклади із своєї практичної діяльності.  

На третій сесії мова йшла про роботу в соціальних мережах, зокрема про присутність, цілі, інструменти, тактику. З цього питання зробила доповідь Діана Маджоре та Олександр Кляшторний з газети «Солідарність» Росія. Відбулася дискусія, виступили представники національних профцентрів. Було визначено подальші шляхи розвитку горизонтальної взаємодії профцентрів (теми, проблеми, події та заходи). Проведено планування роботи мережі на поточний рік.

Підсумки підбила Ганна Сальнікова, координатор МКП-ВЕРС.

 

 

Прес-центр ФПУ