А

Провести 30 червня 2020 року у Києві та в регіонах України інформаційну акцію з вимогою недопущення прийняття антипрофспілкового законопроекту нр 2681. Визначити основну форму акції як інформаційне пікетування державних установ в Києві та на місцях. Таке протокольне доручення після ділового та жвавого обговорення питання "Про дії Федерації профспілок України, її членських організацій щодо недопущення прийняття законодавчих ініціатив, що порушують права найманих працівників та профспілок" було ухвалено на засіданні Президії ФПУ, яке відбулось 23 червня у Будинку профспілок у Києві.  (більш детально див. у відео на нашому сайті).

 

АББ

 З інформацією з цього питання виступив Голова ФПУ Григорій Осовий (див. віддео на нашому сайті)  В обговоренні взяли участь члени Президії ФПУ - керівники ряду всеукраїнських галузевих організацій та територіальних обєднань, зокрема Сергій Тесленко, Вікторія Коваль, Тетяна Ясько, Микола Шершун, Валерій Матов, Василь Андреєв, Валерій Черниш та інші (деякі з виступів можна подивитися на нашому сайті).  

АББ1

Під час засідання Президії було також розглянуто та обговорено низку інших актуальних питань. Серед них: "Про стан колективно-договірної роботи та підвищення її ефективності для забезпечення захисту інтересів працівників", "Інофрмація про підготовку та участь профспілок у місцевих виборах 2020 року", "Про особливості проведення звітно-виборної кампанії в членських організаціях ФПУ в умовах настання обставин непереборної сили (карантинних обмежень)" та інші.

 

АББ2

Учасники  засідання  обговорили також питання управління майновим комплексом ФПУ та визначення нагородами ФПУ.  

АББ3

Члени Президії обрали представником Федерації профспілок України в Верховної Раді України народного депутата України Сергія Рудика.

Прес-центр ФПУ

 

 

 

 

 

 

 

Під час засідання Прехидії було також розглянуто та обговорено інші акутальні питання. Серед них?