1234345656 620x330

Станом на 1 червня 2020 року роботодавцями до центрів зайнятості подано 12 763 пакети документів для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Наразі ухвалено  9 204 позитивних рішення щодо надання такої допомоги для покриття витрат на заробітну плату майже 100 тис. працівників. Найбільша кількість звернень надійшла від представників малого та середнього бізнесу Сумської, Харківської, Івано-Франківської, Чернігівської  та Запорізької областей. 

 Нагадуємо, що допомога по частковому безробіттю надається роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, які зупинили чи скоротили свою діяльність у зв’язку з карантином.  Така допомога передбачена статтею 47-1 Закону України «Про зайнятість населення». Допомога встановлюється за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної ставки або окладу, але не більше 4723 грн на місяць.

Допомога надається на строк зупинення (скорочення) діяльності компанії, а також протягом 30 календарних днів після закінчення карантину.

Як відомо, на цю програму постановою Кабінету Міністрів України «Про виділення коштів для надання фінансової допомоги Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття» було спрямовано 4,7 млрд грн.

 Щодня кількість роботодавців, які скористалися цією можливістю отримання фінансової підтримки від уряду, збільшується. 

Детальніше

Державна служба зайнятості