11.06.24

7 червня ц.р. в Новошмідтівському старостинському окрузі Сухоєланецької ОТГ Миколаївщини проведена акція-ярмарок, зініційована головою ОТГ Олександром Постикою та старостою Ольгою Кирилюк.

 

На акцію-ярмарок жителі Новошмідтовки готували різні страви, випічку, солодощі та пропонували бажаючим їх купувати. Зібрані кошти будуть направлені на закупівлю дрону та запасних частин для автомобіля ЗСУ.

На захід були запрошені представники Миколаївської облпрофорганізації працівників державних установ на чолі з головою Тамілою Бугаєнко.

11.06.204

Облпрофорганізація працівників держустанов внесла посильний грошовий вклад у спільну справу. При відкритті акції-ярмарку Таміла Бугаєнко подякувала за запрошення та наголосила на активній позиції голови ОТГ, старости та загалом громади за їх активну позицію по допомозі ЗСУ. Адже такі акції-ярмарки планується провести у кожному селі громади.

Таміла Бугаєнко також зазначила, що сьогодні, в такі важкі часи, облпрофорганізація не знаходиться осторонь спілчан, приймає активну участь у заходах, надає необхідну допомогу. Насамкінець вона закликала до солідарних дій та активної позиції у цей складний час.

11.06.2024

10.06.2024

Прес-центр Миколаївської облпрофради