![435786597 1142511647181911 1537454052385432069 n](/images/images/2024/April/190424/435786597_1142511647181911_1537454052385432069_n.jpg)
Профспілкова молодь з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну активно долучається до усіх волонтерських ініціатив Федерації профспілок області.
Члени Молодіжної ради активні, креативні, сміливі у своїх проявах та ідеях. Вони майбутнє профспілкового руху. Нещодавно ними було ініційовано добровільну акцію: «Твоя крапля крові врятує життя захисникові», анонс про яку ми давали у соцмережах, з метою залучити більше донорів.
Учора, 10 квітня 2024 року, близько 70 членів профспілки здавали кров для українських військових, які лікуються після поранень. Рано вранці добровільні донори вже займали чергу у пункті прийому крові, що на вулиці Бандери.
![436118888 1142511563848586 6339126653603298605 n](/images/images/2024/April/190424/436118888_1142511563848586_6339126653603298605_n.jpg)
За словами Анастасії БАБЕНКО, голови Молодіжної ради ФПО, молоді спілчани завжди активні, не залишились байдужими, і щодо цієї акції, а щоб заохотити долучатися до подібних акцій більше люду, серед присутніх розігрувалися призи та подарунки.
Організатори щиро дякують усім присутнім за участь і сподіваються на зустріч у Центрі здачі крові знову.
Як повідомлялось раніше, Молодіжна рада Федерації профспілок Рівненської області ініціювала акцію: «Твоя крапля крові врятує життя захисникові» і закликала бажаючих підтримати цю ініціативу задля прискорення Перемоги!
Здача крові проводиться у Рівненському обласному центрі здачі крові ( м. Рівне, вул. Степана Бандери, 31).
Як ![435885883 1142511550515254 8377766139060939223 n](/images/images/2024/April/190424/435885883_1142511550515254_8377766139060939223_n.jpg)
Профінформ ФПО