DSC 1 30.04.24

На виконання постанови Президії ФПО від 15.04.2024 №VII-П 09/101 в рамках проведення заходів щодо інформування громадськості до Дня охорони праці, 30 квітня 2024 року в приміщенні Федерації профспілок Вінницької області за участю соціальних партнерів проведено круглий стіл, присвячений питанням безпеки та охорони праці.

 

Відкрив круглий стіл  Голова ФПО Микола КОЛЕСНИК, який довів присутнім важливість питань покращення в трудових колективах області стану охорони праці, а також вжиття профспілковими організаціями заходів щодо зниження рівня виробничого травматизму.

З інформацією про здійснення заходів з відзначення в області Дня охорони праці в 2024 році виступив Олександр БАЗЯКА–в.о. начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці.

DSC 2 30.04.24

Питання страхових відшкодувань внаслідок нещасних випадків та професійних захворювань довела начальник  Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена КОРЧАКА.

Після цього  між Федерацією профспілок Вінницької області,  Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Держпраці та  Головним управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області було підписано трьохсторонню угоду про взаємодію у здійсненні державного нагляду  та громадського контролю за додержанням законодавства про працю, охорону праці  та соціального страхування на 2024 – 2029 роки.

 DSC 3 30.04.24

Кращих працівників у галузі охорони праці Головою ФПО Миколою КОЛЕСНИКОМ нагороджено грамотами Федерації профспілок області.

DSC 4 30.04.24

Федерація профспілок Вінницької області