cd4cd292f526af86961a444d2ea09e4e 2

 

 

 

Профактив всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань, представники трудових колективів, працівники апарату ФПУ 14 листопада вийшли на солідарну акцію в Києві.

 

Спілчани проводять мітинг на площі Конституції перед будівлею Парламенту з вимогами до проекту Держбюджету-2020 та на підтримку профспілкового проекту Трудового кодексу.

Цього дня Парламент запланував розглянути проект основного Кошторису країна на 2020 рік, в якому не враховані пропозиції профспілок щодо необхідності належного фінансування бюджетної сфери, галузей енергетики і промисловості. На переконання профспілок, це поставить працівників та їхні сім'ї на межу виживання, призведе до масових скорочень і нової хвилі трудової міграції з країни.

Владою вже внесено зміни до низки законів, якими позбавлено прав на соціальний захист державних службовців і працівників бюджетної сфери при їх вивільненні. На розгляд Парламенту готується неоліберальний проект Трудового кодексу, який містить дискримінаційні норми щодо трудових прав найманих працівників та загрожує їх колективному захисту.

Одночасно з профспілковою акцією відбуватиметься загальнонаціональна акція аграріїв проти узаконення продажу сільськогоспземель, яку також підтримують профспілки.

 

 

 

 

Прес-центр ФПУ