![333217937 1347381612830502 7013908493690360202 n](/images/images/2023/March/070323/333217937_1347381612830502_7013908493690360202_n.jpg)
У Хмельницькому в Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Держпраці відбулось засідання обласного конкурсного журі та визначено переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2023.
Цього року, попри російсько-українську війну, до Міжрегіонального управління Держпраці надійшло 645 малюнків маленьких мешканців Хмельницької області, які були представленні на огляд журі. Кожен малюнок є чудовим та заслуговує бути відміченим.
До участі в конкурсі «Охорона праці очима дітей» долучилися здобувачі освіти з усіх куточків регіону і це вкрай важливо, оскільки культуру безпеки праці майбутнього працівника потрібно виховувати змалку.
![333025021 158259967021108 4605495883975746549 n](/images/images/2023/March/070323/333025021_158259967021108_4605495883975746549_n.jpg)
Переглянути малюнки переможців - http://surl.li/fctaw
Федерація профспілок Хмельницької області