31f45e70 4e32017e59a0d58a0c965e7f1ef200b5 bd8b0

«В єдності наша сила»... Такими словами голова Кетрисанівської сільської територіальної громади Віктор Поліщук, підсумував онлайн-нараду з представниками влади, культури та освіти, яка відбулася у березні цього року.


Всі одноголосно підтримали ідею спільних заходів щодо відзначення річниці визволення сіл Кетрисанівщини від німецько-фашистських загарбників. Вже більше року, розуміючи важливість допомоги нашим незламним ЗСУ, вся громада та працівники сільської ради, добросовісно донатять та підтримують благодійні акції, тож і ця річниця не стала винятком. Ціль була поставлена чітко та досить масштабно – дрон для потреб Збройних сил.
Маленькими, але упевненими кроками ми йшли до мети... 100 гривень, 1000, а ось і заплановані 100 тисяч гривень! Але! Жителі громади не зупинилися і спільно продовжили збирати кошти... 150 тисяч, 200 тисяч, 300 тисяч!!! І ось уже спільними зусиллями, копієчка до копієчки, маємо 346338 грн. (триста сорок шість тисяч триста тридцять вісім).
Отже, завдяки благодійним заходам, які відбувалися на території Кетрисанівщини з 16 по 23 березня ми спільно перевершили поставлену мету утричі!
Вже 30 березня сільський голова Віктор Поліщук разом з представниками дитячого парламенту Кетрисанівської сільської ради передали нашим ЗСУ дрон, вартістю 110368 гривень. У знак подяки, військові організували екскурсію музеєм 3-полку спецпризначення ім. князя Святослава Хороброго в Кропивницькому. Діти та молодь отримали багато нових вражень під час цієї екскурсії і навіть почастувались справжнім солдатським обідом.
Громада на залишок коштів придбала ще два дрони! Один – передали на донецький напрямок, другий – відправився на Херсонщину. Обидва дрони отримали бійці з Бобринецької та Кетрисанівської громад, які зараз воюють на передовій.
Завдяки співпраці з волонтерами Анатолієм Лінніковим та Антоніною Горбанець ми точно знали, що саме потрібно захисникам, тож до дронів доклали ще медикаменти, засоби гігієни, їжу та обереги для наших воїнів від наймолодших жителів громади.
За тиждень, що тривала благодійна акція, ми вкотре довели, що спільно можемо вирішувати будь-які завдання. Та машина, яку ми запустили, набрала неабияких обертів і вже після закінчення акції люди дзвонили ще і ще, щоб теж долучитися до збору коштів.
Кожна виконана робота має бути гідно відзначена, тож за ініціативи голови громади Віктора Поліщука і секретаря Кетрисанівської сільської ради Людмили Олексієнко території, на яких було зібрано найбільше коштів і мали діючих членів шкільного парламенту, отримали ноутбуки для навчання та дозвілля. Вручення відбулося у рамках впровадження 5-річної молодіжної програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Мріємо та діємо», спрямованої на розвиток та підтримку молоді в Україні. Передали ноутбуки керівник ГО "Стратегія майбутнього" Тетяна Котенко та керівництво Кропивницької райдержадміністрації, які відзначили користь проведеної роботи, що обов'язково принесе гарні результати.
Хочеться подякувати усім без винятку територіям, які зробили свій внесок, і ще на крок стали ближчими до такої жаданої Перемоги. І маленьким селам на 200 чоловік, які збирали суми, що могли конкурувати з удвічі більшими селами, і дітям, які шкільним ярмарком закривали 1/8, поставленої мети, і посадовцям сільської ради, які віддали денний заробіток, і директорам шкіл, і старостам, і фермерам та пенсіонерам, культпрацівникам та бібліотекарям – усім, хто в єдності взяв курс на Перемогу.
На балансі Кетрисанівської сільської ради був автомобіль ВАЗ 2121 «Нива», у спадщину від Бобринецької райдержадміністрації сільська рада отримала ще один автомобіль ВАЗ 2121 «Нива» та два автомобілі ГАЗ-3102 «Волга», які потребували значного ремонту. Залучивши кошти місцевого бюджету, було придбано нові запчастини (шини, акумулятори) та капітально відремонтовано ці автомобілі. Побачивши потреби наших військових під час поїздок на передову та врахувавши пропозиції керівництва, вирішено ці чотири автомобілі передати ЗСУ.
Благодійність – один із найкращих трендів сучасності: чим більше людей до неї долучаються, тим ліпшим стає світ для всіх нас, тим ближче стає Перемога. Тож, продовжуємо упевнено рухатися наміченим курсом, щоб завтра опинитися на фінішній точці під назвою «Вільна Україна».
Варто додати ще один штрих. За заявою члена профспілки Віктора Поліщука обком профспілки працівників держустанов перерахував його членські внески на потреби ЗСУ. Крім колективного внеску, голова громади зробив ще й особистий додаток.

 

Віктор Федотов,
Голова обкому профспілки працівників державних установ,
Кетрисанівська сільська рада