1458130789 144

Бюро трудящих міжнародної організації праці АКТРАВ 23 січня у Брюсселі провела велику нараду із українськими профспілками з приводу відповідності проектів реформи вітчизняного трудового законодавства міжнародним зобов'язанням України за ратифікованими нашою країною Конвенціями МОП.

Директор АКТРАВ Марія-Елена Андре дуже ретельно зафіксувала положення законопроекта №2708 та альтернативних проектів закону. МОП запропонувала допомогу в аналізі відповідності законопроекту конвенціям МОП, проте поки отримала запит не від Уряду, а від профільного Комітету Верховної ради України.

АКТРАВ МОП висловила підтримку зусиллям профспілок щодо збереження відповідності українського законодавства міжнародним угодам. В штаті МОП визначений спеціаліст, який буде готовий дуже швидко прибути в Україну для змістовної роботи із законопроектами по реформам вітчизняного трудового законодавства.

Як ми повідомляли, делегація ФПУ бере участь у зустрічі високого рівня з керівництвом Європейської служби зовнішніх зв’язків з метою інформування інституцій ЄС щодо ситуації, яка склалася внаслідок лібералізації трудового законодавства і наступу на права профспілок в Україні.

Вл.інф.