ДЕНБОР

Цього року 7 жовтня в 13-й раз відзначається Всесвітній день дій за гідну працю (WDDW). Починаючи з 2008 року, мільйони людей узяли участь у заходах, присвячених WDDW. І в цьому році це день мобілізації у всьому світі: день, коли усі профспілки виступають в єдиному пориві за гідну працю.

 

Про це зазначено у Зверненні Міжнародної конфедерації профспілок (МКП). Адже саме гідна праця має займати центральне місце в діях уряду з відновлення економічного зростання та побудови нової глобальної економіки, в якій на першому місці знаходиться людина. 

 Потрібен новий соціальний договір, щоб забезпечити відновлення світової економіки та створення потенціалу протидії, необхідного для вирішення викликів пандемії, зміни клімату та нерівності, що накладаються один на одний. Новий соціальний договір має вирішальне значення для визначення шляху відновлення від наслідків COVID-19, а також для побудови економіки спільного процвітання та стійкості.

У цьому році в багатьох місцях заходи з фізичною присутністю людей будуть неможливі через ризик поширення вірусу. Однак з самого початку пандемії профспілки по всьому світу досягли нових вершин у використанні технологій для проведення віртуальних заходів та швидкого спілкування. Це стане ключовим елементом Всесвітнього дня дій за гідну працю 2020 року. Центральною темою для МКП у цей день буде «Новий соціальний договір для відновлення та потенціалу протидії», крім цього, профспілки та інші організації, які відзначають Всесвітній день, будуть проводити заходи зі своїми власними темами та вимогами.

- Понад 850 тисяч смертей від пандемії COVID-19, більш ніж 25 мільйонів інфікованих

- 400 мільйонів втрачених робочих місць

- Сотні мільйонів працівників неформальної економіки втратили можливість заробітку

Потрібен новий соціальний договір, щоб забезпечити відновлення світової економіки та створення потенціалу протидії, необхідного для вирішення викликів пандемії, зміни клімату та нерівності, що накладаються один на одний.

Цього року 7 жовтня в 13-й раз відзначається Всесвітній день дій за гідну працю (WDDW). Починаючи з 2008 року, мільйони людей взяли участь у заходах, присвячених WDDW. І в цьому році це день мобілізації у всьому світі: день, коли усі профспілки виступають в єдиному пориві за гідну працю. Адже саме гідна праця має займати центральне місце в діях уряду з відновлення економічного зростання та побудови нової глобальної економіки, в якій на першому місці знаходиться людина.

Настільки пандемії для здоров'я, зайнятості, доходів та гендерної рівності стали такими катастрофічнішими, тому що світ ще до неї був вже розділеним, глибоко помилкова модель глобалізації призвела до укорінення нерівності та незахищеності працюючих людей. Новий соціальний договір має вирішальне значення для визначення шляху відновлення від наслідків COVID-19, а також для побудови економіки спільного процвітання та стійкості.

У цьому році в багатьох місцях заходів з фізичною присутністю людей неможливі через ризик поширення вірусу. Однак з самого початку пандемії профспілки по всьому світу досягли нових вершин у використанні технологій для проведення віртуальних заходів та швидкого спілкування. Це стане ключовим елементом Всесвітнього дня дій за гідну працю 2020 року.

Центральною темою для МКП в цей день є «Новий соціальний договір заради відновлення та посилення потенціалу протидії». Крім цього, профспілки та інші організації, які відзначають Всесвітній день, проводять заходи зі своїми власними темами та вимогами.

Щоб проінформувати всіх про ваші заходи 7 жовтня або близько до цієї дати, повідомте про них на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ви також можете надсилати на цей адрес повідомлення із запитом додаткової інформації.

Подальша інформація та матеріали, включаючи інфографіку та теми для соціальних мереж, викладені за посиланням https://trello.com/c/EmzAe3gG.

 Щоб проінформувати всіх про ваші заходи 7 жовтня або близько до цієї дати, повідомте про свої плани на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ви також можете надсилати на цей адрес повідомлення із запитом додаткової інформації. Подальша інформація та матеріали, включаючи інфографіку та теми для соціальних мереж, будуть викладені на веб-сайті МКП.

Департамент міжнародних зв'язків ФПУ