головне 141025 00

Сьогодні, 14 жовтня 2025 року, Голова Федерації професійних спілок України Сергій Бизов узяв участь у роботі VIII звітно-виборної конференції Федерації профспілок Житомирської області.

У роботі конференції взяли участь керівники галузевих обласних профорганізацій, делегати від первинок, представники місцевих органів влади, соціальні партнери. Під час засідання було підбито підсумки роботи Федерації профспілок області за звітний період, обговорено актуальні питання соціально-трудових відносин, посилення захисту прав працівників, в умовах воєнного стану, та підвищення ролі профспілок у процесах відбудови регіону.

16 00

У своєму виступі Сергій Бизов відзначив послідовну роботу Житомирських профспілок у сфері соціального захисту членів профспілок, збереження робочих місць та підтримки людей у складний воєнний час.

«Сьогодні профспілки мають бути не лише голосом трудящих, а й рушійною силою суспільних змін. Ми маємо разом відстоювати гідну працю, справедливу оплату та повагу до людини праці. Лише єдність і солідарність допоможуть нам зберегти довіру людей», — наголосив Голова ФПУ.

1 141025

Він підкреслив, що Федерація профспілок України розглядає зміцнення регіональних організацій як ключовий напрям своєї діяльності, адже саме на місцях формується довіра людей до профспілкового руху.

Делегати переобрали голову Федерації профспілок Житомирської області — Паламарчук Нелю Анатоліївну на новий термін. У своєму слові вона подякувала за довіру та запевнила, що пріоритетом у її роботі буде посилення впливу профспілок у соціальному діалозі, захист економічних і соціальних прав кожного члена профспілки.

2 141025 02

На завершення Сергій Бизов побажав новообраному керівництву успіхів, плідної праці та згуртованості всіх профспілкових організацій області задля гідного життя людини праці.

561902941 846962794520120 7970341440654089019 n

Пресцентр ФПУ