IMG20260309110316

З метою підвищення ефективності діяльності профспілок  щодо подальшого  розвитку фізкультурно-масової роботи та на виконання Закону України “Про фізичну культуру та спорт”,  Федерація профспілок Вінницької області уклала Угоду про співпрацю між ФПО та Обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства ”Україна” на 2026 -2027 роки.

Головна мета Угоди – спільна діяльність профспілкових та спортивних організацій у зміцненні здоров’я профспілок та їх родин.

 Свої підписи під Угодою поставили Микола Колесник – Голова ФПО  та Тетяна Шмаль – голова ВОО ФСТ ”Україна”.

 Микола Колесник відзначив, що ФПО та її членські організації, будуть як і раніше спрямовувати свою діяльність на створення сприятливих умов для організації фізкультурно-спортивної роботи у трудових колективах, а питання підтримки фізкультури і спорту включатимуться до Територіальної та галузевих Угод і колдоговорів.

IMG20260309110259

Тетяна Шмаль, в свою чергу наголосила, що ВОО ФСТ “Україна” надаватиме профспілковим організаціям необхідну практичну, методичну та організаційну допомогу з питань розвитку фізичної  культури і спорту та разом з членськими організаціями ФПО проводитиме спортивні заходи під егідою Федерації профспілок області.

Федерація профспілок Вінницької області