
Під час повномасштабної війни фактично всі інформаційні ресурси нашої Профспілки перейшли виключно у цифровий формат. І тільки один спромігся, паралельно з електронною версією, зберегти своє класичне паперове відтворення – газета Криворізької міської організації ПМГУ «Під знаком руди і металу».
20 червня, на урочистостях з нагоди Дня журналіста, це медіа було відзначено подякою голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка.
Другу подяку – від голови Дніпропетровської обласної організації НСЖУ Олексія Ковальчука – отримала його редакторка Оксана Шахмоть.
Вона розповідає: «Вже понад 20 років «Під знаком руди і металу» виходить друком для наших спілчан з різних первинних організацій. Радує, що і під час війни ми не зупинились. Головними героями наших публікацій є мужні захисники України, волонтери, донори, спілчани з активною життєвою позицією.
Як і раніше, газета на добровільних засадах взаємодіє з місцевими медійниками: Оксаною Демченко, Віктором Біликом, Світланою Агатьєвою, Мариною Омельницькою, Діаною Долговою, Станіславом Лебединським та іншими.
Велика вдячність їм за плідну співпрацю!
Наша газета залишається літописом історії профспілкового руху гірничо-металургійного Кривбасу, має своїх прихильників та читачів, від яких дуже цінно отримувати зворотній зв'язок. Я вірю, що вона здобуде ще не одну нагороду, а ми всі дочекаємося Перемоги України!»
Профспілки металургів і гірників України

