DSC 7972


 13 – 14 грудня у м. Києві відбувся XIV Форум Організації молоді Атомпрофспілки «Atomic marathon 2018». Цей головний захід профспілкової молоді з цього року носить ім’я Юркіна Олександра Валентиновича, у пам'ять засновника і першого керівника Атомпрофспілки.

 

Участь у Форумі взяли керівники Атомпрофспілки Валерій Матов та Олексій Лич, заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, представники молодіжних організацій підприємств Атомпрофспілки, а також керівництво ДП «НАЕК «Енергоатом». Також до участі були запрошені представники профспілок АПК, Укрелектропрофспілки, авіабудівників, металургів, шахтарів та Білоруських профспілок.

Під час Форуму були проведені панельні дискусії щодо впровадження нового ринку електричної енергії, стану атомної енергетики та перспектив її розвитку в Україні, соціального захисту молодих працівників підприємств галузі та ролі молоді в сучасному профспілковому русі.

Окремим блоком обговорено питання професійного вигорання працівників галузі, організації роботи з кадровим резервом та збереження працівників галузі. Також відбулися панельні дискусії щодо міжнародного профспілкового руху та ролі українських профспілок в ньому.

Представники профспілок авіабудівників, АПК, Укрелектропрофспілки, металургів та гірників, а також вугільників презентували свої надбання в галузі організації навчання, соціального захисту молодих працівників та колективно-договірного регулювання.

По завершенню Форуму учасники отримали дипломи про участь у заході.

 

Організація Молоді

Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України