wddw Ukrainian ORANGE 1

 

До Всесвітнього дня дій за гідну працю, який щорічно відзначається 7 жовтня, залишився місяць.

 

Міжнародна конфедерація профспілок закликає забезпечити публічність заходів профспілок, що будуть проведені з його нагоди, щоб привернути увагу якомога ширшого кола до проблем гідної праці.

Лейтмотивом цьогорічного дня за гідну працю МКП визначила лозунг «Змінити правила». МКП підготувала відповідний логотип та інфографіку для використання профспілками усього світу під час проведення заходів та у соціальних мережах.

 

ФПУ здійснила переклад зазначених матеріалів українською мовою та закликає свої профспілкові організації усіх рівнів скористатися цими документами:

- логототип Всесвітнього дня дій за гідну працю 2018;

- постер та банер «Змінити правила»;

- постер «Майбутнє праці»;

- постер «Гендерна рівність»;

- постер «Примусова праця»;

- постер «Зміна Клімату»;

- постери щодо порушень прав працівників на компанії «Амазон» (постер1, постер 2);

- постер «Права ЛГТБ».

 

Крім того, як вам відомо, 7 жовтня також відбудуться президентські вибори у Бразилії, де колишній президент Лула був незаконно ув'язнений та йому може бути заборонена участь у виборах на основі безпідставних звинувачень у корупції. Сьогодні непопулярний та корумпований уряд атакує права працівників та дає задній хід важливим економічним та соціальним досягненням, запровадженим та здобутим під час президентства Лули.

МКП закликало профспілки усього світу у Всесвітній день гідної праці проявити солідарність з бразильськими колегами та кампанією «Звільнити Лулу».

Більш детальна інформація доступна на веб-сайті кампанії «Звільнити Лулу» https://comitelulalivre.org/en/lula-eng/ та на веб-сайті МКП https://www.ituc-csi.org/spip.php?page=recherche&recherche=Lula&tri=date.

 

 

Департамент міжнародних зв’язків