IMG 8165

 

Кажуть, що в сучасному світі знання розростаються по експоненті. З такою ж швидкістю застарівають наші особисті запаси інформації. Інакше кажучи, щоб просто залишатися на місці, треба бігти все швидше. 13 грудня лідери структурних ланок Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України працювали саме над оновленням своїх професійних знань.

 

У заході взяли участь голови та бухгалтери районних, міських організацій та первинних профспілкових організацій територіальних громад, первинних профспілкових організацій закладів вищої та професійно-технічної освіти.

 

 IMG 8138

Спочатку профспілковці розбиралися з актуальними та проблемними аспектами фінансової роботи в профспілкових організаціях. У цьому їм допомагав юрист Навчально-методичного центру профспілок Володимир Ковальчук.

 

Для проведення наступного навчального блоку був запрошений відомий в місті експерт Василь Цурій — директор Приватної аудиторської фірми «Цурій-аудит», голова Чернігівського територіального відділення «ВПГО «Спілка аудиторів України». Питань для обговорення було багато: організація бухгалтерського обліку, облікова політика, відображення окремих господарських операцій на рахунках бухгалтерського обліку, звітність.

 

Завершився семінар тренінгом від Світлани Задорожної, яка є кандидатом економічних наук та доцентом Чернігівського національного технологічного університету. Учасники навчання разом з тренером шукали відповіді на питання: “Хто такі нові лідери? “Що таке нові команди”, “Які вимоги висуває життя до лідерства та управління організацією?”.

 IMG 8126

Після тренінгу відбулося засідання президії комітету обласної організації.

 

На засіданні було розглянуто питання про використання сучасних технічних засобів в організаційній, інформаційній та фінансовій роботі Ічнянської районної організацій.

 

Президія розглянула питання про здійснення Програми оздоровлення та відпочинку членів Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та членів їх сімей у 2017 та 2018 роках. Було зроблено аналіз діяльності усіх ланок обласної організації і намічено подальші дії по виконанню даної програми на наступний рік. Члени президії зайвий раз підкреслили, що реалізація Програми оздоровлення та відпочинку членів Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та членів їх сімей є одним із важливих мотиваційних факторів для спілчан.

 

Наступним рішенням президії внесено зміни до бюджету комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2018 рік та прийнято показники бюджету комітету обласної організації на 2019 рік.

 

Члени президії обговорили і затвердили план роботи організації на наступний рік, прийняли рішення про організацію новорічних та різдвяних свят для дітей членів Профспілки та взяли на облік первинну профспілкову організацію Куликівської територіальної громади Профспілки працівників освіти і науки України.

 IMG 8142

Президія розглянула хід виконання постанови президії комітету обласної організації від 21 грудня 2017 року «Про роботу організаційних ланок Профспілки в умовах реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на території Козелецького району» та зняла цю постанову з контролю, а також розглянула ряд інших питань і прийняла відповідні рішення.

 

Ніна Дудка

заступник голови Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України