![330353357 755778449189337 7697170429694428116 n](/images/images/2023/March/100323/330353357_755778449189337_7697170429694428116_n.jpg)
У зв’язку з військовою агресією російської федерації деякі медичні та навчальні заклади Луганщини були релоковані в Дніпропетровську, Рівненську та Івано-Франківську області. Працівники цих закладів є членами Луганської обасної організації Профспілки працівників охорони здоров’я України. На сьогодні члени Профспілки працюють і проживають за новим місцем розташування.
![330362284 5954421197967465 3511882812903404010 n](/images/images/2023/March/100323/330362284_5954421197967465_3511882812903404010_n.jpg)
За сприяння міжнародних організацій Гуманітарним штабом ФПУ їм надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни у кількості 300 шт. Допомога доставлена до місця розташування релокованих закладів та роздана членам Профспілки.
![330362157 154544997112085 1176385388499030860 n](/images/images/2023/March/100323/330362157_154544997112085_1176385388499030860_n.jpg)