1455007031 002-buro160208

 

8 лютого 2016 року у Києві відбулося засідання бюро президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

У роботі заходу взяли участь Голова Профспілки Георгій Труханов, заступники Голови – Любов Гарбаренко, Сергій Романюк, Ольга Чабанюк (голова профкому студентів та спірантів КНЕУ імені Вадима Гетьмана).

Основним питанням розгляду стала ініціатива Харківської обласної організації Профспілки про збір підписів студентів в рамках акції «Профспілки. Боротьба за Україну» щодо недопущення звуження прав осіб, які навчаються, а також гарантій діяльності профспілок, запропонованих у законопроекті «Про внесення змін до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (щодо діяльності студентських профспілок)» № 3474.

Голова Профспілки Георгій Труханов наголосив, що ще у листопаді минулого року це питання мало обговорення делегатами VIII З’їзду Профспілки. І цей найвищий орган одностайно прийняв резолюцію про неприйнятність цього законопроекту з огляду на втручання у самоврядну діяльність профспілок та обмеження прав студентство.

Було наголошено, що ЦК Профспілки направлено листи на Голову Верховної Ради України, народних депутатів, Голів комітетів Верховної Ради України, СПО Профспілок із проханням врахувати позицію ЦК Профспілки та не допустити прийняття зазначеного законопроекту.

Тому розглянувши ініціативу Харківської обласної організації Профспілки бюро президії ЦК Профспілки постановив – підтримати акцію «Профспілки. Боротьба за Україну» щодо збору підписів студентів на захист своїх прав!
Бюро президії ЦК Профспілки рекомендує обласним, Київській міській організаціям Профспілки, первинним профспілковим організаціям студентів вищих навчальних закладів скликати терміново засідання виборних профспілкових органів, на яких розглянути питання щодо законопроекту № 3474 та направити звернення до народних депутатів України з ініціативами його відхилення.

Також було прийнято рішення звернутися до Федерації профспілок України та всеукраїнських профспілок, її членських організацій, щодо підтримки ними акції «Профспілки. Боротьба за Україну».

 

За повідомленням