FB IMG 1495099604865

 

18 травня розпочалось Четверте засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (ПГС), створеної відповідно до Угоди про асоціацію (УА) як орган асоціації, що представляє українські та європейські організації громадянського суспільствадля контролю за імплементації (УА), разом із іншими органами Асоціації: Радою, Комітетом і парламентським комітетом.
 
На порядку денного Четвертого засідання - звіти по темам Свободи ЗМІ, Захисту навколишнього середовища та Наслідків першого року впровадження Угоди про глибоку та всеохоплюючу зону вільної торгівлі.
 
В роботі ПГС беруть участь Голова ФПУ, голова Української сторони ПГС в 2016-2017 роках Осовий Г.В. та Голова Профспілки будівельників України, координатор Робочої групи 4 "Зайнятість,соціальна політика, рівні можливості та здоров'я" української сторони ПГС Андреєв В.М.

ПГС збирається на свої засідання два рази на рік з метою огляду процесу імплементації УА, процесу реформ, які відбуваються в Україні, та їх вплив на різні сторони життя українських громадян. В якості інструменту звітів про процес Асоціації, ПГС використовує тематичні Доповіді із різних питань порядку денного Асоціації. Під час кожного засідання ПГС заслуховуються як мінімум дві Доповіді.
 
За розвитком подій навколо участі профспілок, роботодавців та інших громадських організацій в ПГС та їх контролю за імплементацією УА можна спостерігати на сайті української сторони ПГС http://eu-ua-csp.org.ua/ 
 
Василь Андреєв