Изображение 139

 

Сьогодні Профспілка працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнська незалежна профспілка працівників транспорту провели пікетування Кабміну з вимогою погашення багатомільйонних боргів по зарплаті працівникам обласних атодорів, а також виконання інших соціально-значущих вимог працівників галузі.

 

Перед учасниками виступили представники профспілок, які приєднались до своїх колег та поділяють їхні вимоги щодо протидії ухваленню анти законних проектів постанов КМУ щодо змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах та внесення змін до Правил надання послуга пасажирського автотранспорту, якими, на переконання пікетувальників, чиниться спроба рейдерського перерозподілу ринку.

 

Изображение 019

 

Також профспілки вимагають після узгодження з СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні затвердити зроблені Мінсоцполітики проекти постанов КМУ «Про деякі питання надання пільг у грошовій формі з оплати проїзду усіма видами міського, приміського та міжміського транспорту» та «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері транспортного обслуговування», врегулювати порядок надання соціально-значущих послуг пасажирського транспорту за регульованими тарифами, забезпечити на державному рівні умови ефективного функціонування та розвитку автотранспортної і дорожньої галузей шляхом розроблення та прийняття нового законодавства та відповідних державних програм розвитку.

Делегація представників Профспілок та автотранспортних підприємств була прийнята у КМУ для вручення вимог та ведення переговорів з представнками Уряду щодо вирішення назрілих питань.

 Изображение 049

 

Результати перемовин прокоментував Віктор Гербеда в.о. голови Всеукраїнської незалежної профспілки працівників транспорту. За його словами, з боку влади з делегацією автотранспортників зустрілись Державний секретар Міністерства інфраструктури України Андрій Галущак, в.о. голови правління Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» Роман Косинський, відповідальні працівники Секретаріату КМУ.

Узгоджено питання протягом двох діб погасити через Державне Казначейство борги по зарплаті перед працівниками облавтодорів, підтримані пропозиції профспілок щодо монетизації пільг за автоперевезення, прийняття відповідної постанови КМУ з урахуванням позиції профспілок заплановано на січень 2018 року, також вдалося домогтися зняти з розгляду проекти урядових документів, якими планувалось внести низку негативних змін до існуючих правил діяльності автотранспортних підприємств.

 

On-line трансляцію заходу відвідувачі Офіційного веб-порталу ФПУ мали змогу спостерігати у режимі реального часу у прямому ефірі: http://www.fpsu.org.ua/nasha-borotba/zagalni-novini/13400-onlajn-piketuvannya-kabinetu-ministriv-ukrajini-transportimi-profspilkami-video

 

Изображение 056

 

Изображение 095

 

Изображение 036

 

Изображение 135

 

Изображение 066

 

Изображение 132

 

Прес-центр ФПУ