Володимир Саєнко: Фонд соцстрахування провів реформу надання соціальних послуг

NIK 9398   Без збору довідок, відвідування робочих органів і «вибивання путівок» – Фонд соціального страхування України повністю переформатував і перевів на адресність процес отримання соціальних послуг, що надаються за його кошти. Зокрема, для працюючих українців спростилось отримання медичної реабілітації, вартість якої 100-відсотково покривається з бюджету Фонду соцстрахування. Про це повідомив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.   Отримати послуги від Фонду соціального страхування України стало легше та швидше, а..

Дефіцит Пенсійного фонду України поступово зменшується

prizvali-khranit-sberezheniya-v-grivne У різних джерелах інформації часто зазначається про те, що зберігається значний дефіцит коштів Пенсійного фонду України – понад 140 млрд. грн., а у зв’язку з цим неможливе в подальшому належним чином підвищення пенсій. Що солідарна пенсійна система не може забезпечити гідні розміри пенсій і ситуацію можна виправити лише запровадженням накопичувальної пенсійної системи. Так який же фактичний розмір дефіциту Пенсійного фонду? За офіційними статистичними даними дефіцит..

Про основні показники зі сплати єдиного соціального внеску за 2017 рік

ар   За даними Державної фіскальної служби України кількість платників єдиного внеску (юр. та фіз. особи) на 1 січня 2018 року збільшилась порівняно із показниками на початок 2017 року на 252 552 осіб або на 6,42% та становила 4 185 799 особи. Але незважаючи на це середньооблікова чисельність застрахованих осіб за зазначений період зменшилась на 312 279 одиниць або на 2,9% та становила 10 466 737  одиниць. Значно зріс рівень..

Мінсоцполітики змінить механізм нарахування пенсій

  ПЕНСИЯ   Мінсоцполітики ініціює збільшення ролі стажу роботи в порівнянні з зарплатою при нарахуванні пенсії для пенсіонерів з великим стажем роботи. Про це повідомляє прес-служба міністерства. "Підготовка до другого етапу пенсійної реформи, що реалізовуватиметься у 2019 році, вимагає нейтралізації  сьогоднішніх дисбалансів, що їх виявила реформа на першому етапі", - йдеться у прес-релізі. Зазначається, що це стосується тих пенсіонерів, котрі  мають  чималий стаж роботи, але надбавки до пенсії у жовтні 2017..

Продовжуються дискусії щодо запровадження обов’язкової накопичувальної пенсійної системи

26 main   Як відомо, в Україні має бути запроваджено трирівневу систему пенсійного забезпечення. На сьогодні реформовано солідарну систему (1 рівень) і запроваджено систему недержавного пенсійного забезпечення (третій рівень). Щодо запровадження обов’язкової накопичувальної системи (2 рівень), то тривалий час йдуть дискусії стосовно того, якою вона має бути. Згідно з прикінцевими положеннями Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (від 09.07.2003 № 1058-IV)  перерахування страхових внесків до накопичувальної..

Уряд затвердив бюджет Фонду соціального страхування України на 2018 рік

    2-1-300x198 Урядом, відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про затвердження бюджету Фонду соціального страхування України на 2018 рік”.   Зокрема, затверджено дохідну частину бюджету Фонду в сумі 23,0 млрд гривень, та видаткову в сумі 22,0 млрд гривень. Резерв коштів для виплати допомоги по безробіттю становить 285,0 млн гривень. Бюджет Фонду на 2018 рік є збалансованим і бездефіцитним. Прийняття бюджету дозволить здійснити перерахування суми..

Змінено порядок реабілітаційного лікування за кошти Фонду соціального страхування України

Фото-визитка Відповідно до рішень правління Фонду соціального страхування України, з 1 січня 2018 року механізм замовлення та розподілення путівок на відновлювальне лікування за рахунок коштів Фонду замінило адресне забезпечення медичною реабілітацією, яке передбачає укладення тристороннього договору – між Фондом, санаторієм і хворим, та має на меті покращити ефективність надання послуг і збільшити кількість осіб, які матимуть можливість відновити здоров’я на базі санаторіїв.   Медична реабілітація після перенесених захворювань..

Органи Пенсійного фонду не ліквідуються, а реорганізуються

  PFU     Пенсійний фонд України відреагував на повідомлення, які з’являлися останніми часом в ЗМІ щодо ліквідації органів Фонду, і на своєму офіційному веб-сайті спростував таку інформацію, а також інформував про стан перетворень в системі, які проводяться на виконання Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 672.   Зокрема, в повідомленні прес-служби Пенсійного фонду України..

Відбулись установчі збори для формування складу Громадської ради Фонду соціального страхування України

ГР5    1 лютого 2018 року відбулись установчі збори для формування складу Громадської ради Фонду соціального страхування України. За результатами рейтингового голосування до складу Громадської ради увійшли 21 представник інститутів громадянського суспільства, зокрема, делегат від Федерації профспілок України, представники профспілок працівників річкового транспорту, працівників державних установ, працівників рибного господарства України, трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України, працівників атомної енергетики та промисловості України, працівників зв'язку України та інші. З..

Реорганізація територіальних управлінь Пенсійного фонду покращить якість надання послуг громадянам

i070581   Реорганізація територіальних управлінь Пенсійного фонду покращить якість надання послуг громадянам. Про це заявив заступник Міністра соціальної політики України Микола Шамбір в ефірі радіо «Голос столиці». За його словами, сьогодні у п’яти областях триває процес модернізації управлінь Пенсійного фонду. “Відбудеться зміна організації структури територіальних управлінь Пенсійного фонду, будуть прибрані зайві служби. Якщо, наприклад, у кожному управлінні був бухгалтер, то питання бухгалтерії, юридичної служби, можливо господарської служби, будуть організовані..

Більше статей...

 1. Про інформаційні матеріали Пенсійного фонду України
 2. Пенсійне забезпечення у 2018 році
 3. Реформа пенсійного забезпечення військовослужбовців збільшить розмір їхніх пенсій на 77% та врахує інтереси учасників бойових дій
 4. Про показники середньої заробітної плати, які застосовуються для обчислення пенсії у 2018 році
 5. Відбулося обговорення питань, пов’язаних з пенсійним забезпеченням за вислугу років
 6. Щодо реформи пенсійного забезпечення військовослужбовців
 7. Зміни у пенсійному забезпеченні громадян з 1 січня 2018 року
 8. Кабінетом Міністрів затверджено бюджет Пенсійного фонду України на 2018 рік
 9. Механізм щорічного осучаснення пенсій дозволить підвищувати їх розмір вище рівня інфляції
 10. Зміни з 1 січня 2018 року у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
 11. Мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшено
Архiв
<< < Березень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30 31