Лісівники виступають проти ухваленої Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року

кропивницький 123


28 листопада 2017 року по всій України представники Профспілки працівників лісового господарства під стінами обласних та районних державних адміністрацій провели мирні акції протесту та зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування з вимогами відмінити рішення Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року «Щодо схвалення Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022», яка не пройшла жодного громадського обговорення та ні з ким не узгоджена (і з Профспілкою також).

 

Представники Профспілки пропонують взяти за основу проект «Стратегії розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року» розроблений фахівцями лісової галузі, міжнародними експертами та всіма зацікавленими сторонами, який потребує незначного доопрацювання, обговорення у суспільстві та узгодженням з галузевою Профспілкою.

Крім того, представники Профспілки категорично виступають проти ідеї створення єдиного лісогосподарського підприємства (компанії), що може привести до ліквідації діючих лісогосподарських підприємств галузі, проти приватизації державних лісогосподарських підприємств або передачі їх у концесію.

Разом з тим, учасники акцій звернулися з проханням до місцевих органів влади підтримати лісогосподарську галузь у вирішенні питань збереження цілісності лісогосподарської галузі та підприємств, як юридичних осіб, відновлення фінансування лісогосподарських заходів, прискорення прийняття окремих нормативно-правових актів та інших не врегульованих в галузі питань.

У проведенні акцій під стінами обласних державних адміністрацій взяли участь майже 5000 лісівників-профспілковців та 6000 профспілковців побували сьогодні під стінами районних адміністрацій. Чотири області продовжать мирні акції найближчими днями.

Представники обласних та районних державних адміністрацій розуміють проблеми лісівників та запевнили у підтримці їх у вирішенні проблемних для галузі питань шляхом звернень до органів законодавчої та виконавчої влади з відповідними проханнями.

 

Профспілка працівників лісового господарства України

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31