Голова ФПУ Григорій Осовий привітав делегатів ХІ З’їзду Федерації роботодавців України

Без названия

 

Голова ФПУ Григорій Осовий привітав делегатів і учасників ХІ З’їзду Федерації роботодавців України. У привітанні зокрема він зазначив:

 

"Від імені Федерації профспілок України сердечно вітаю з важливою подією у житті вашого громадського об’єднання – ХI З’їздом Федерації роботодавців України.

Пройдений від попереднього з’їзду шлях був не простим, насиченим життєво важливими для роботодавців та всього суспільства подіями. Незважаючи на всі виклики і загрози, які виникають щоденно на шляху розвитку національного бізнесу, Федерація роботодавців України успішно їх долає і залишається найбільш впливовим об'єднанням, надійним соціальним партнером профспілок і держави.

ФРУ є важливою частиною громадянського суспільства. Вже 17 років Ви успішно представляєте та послідовно захищаєте інтереси бізнесу як в Україні, так і на міжнародному рівні.

Ми переконані, що Федерація роботодавців України, яка володіє потужним потенціалом здатна бути не лише рушієм позитивних змін, а й надійним соціальним партнером профспілок та держави в питаннях розвитку демократії, соціально орієнтованої економіки, захисту трудових прав.

Важливо, що з’їзд Федерації роботодавців України включив до свого порядку денного обговорення шляхів реалізації Маніфесту роботодавців України, серед яких ключове місце займають питання прискорення економічного зростання нашої країни, трудової міграції кваліфікованих кадрів за кордон, європейської інтеграції нашої економіки.

Підписаний в листопаді минулого року Меморандум між профспілками та роботодавцями продемонстрував рішучість і солідарність соціальних партнерів при донесенні спільної позиції до Уряду щодо економічного майбутнього країни, її трудового потенціалу і захисту соціально-трудових прав працівників.

Розраховуємо, що сьогоднішня подія стане важливим етапом у напрацюванні нових інноваційних підходів, і надасть поштовх до перенавантаження державної економічної політики, ефективному соціальному діалогу, зростанню добробуту кожної української родини.

Щиро бажаю делегатам і учасникам з’їзду плідної роботи, результативних рішень та нових вагомих трудових здобутків."

 

Прес-центр ФПУ

      

Архiв
<< < Липень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31