Шляхи вдосконалення роботи Профспілки освітян – у фокусі VІІ пленуму

plenum 1     Виклики, проблемні питання та шляхи вдосконалення роботи Профспілки працівників освіти і науки України, її організаційних ланок щодо реалізації статутних завдань у ході звітно-виборної кампанії 2019-2020 років обговорювали сьогодні, 14 березня 2019 року, учасники засідання Пленуму ЦК Профспілки, який відбувся у Києві. Участь у роботі пленуму взяв і виступив заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий. Голова Профспілки Георгій Труханов, розпочинаючи роботу, підкреслив, що профспілки в усій..

[ Детальніше... ]

Урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення у Херсоні

086 15 березня 2019 року в обласному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. На заходах був присутній  заступник голови Херсонської обласної  державної адміністрації Трибух С.М., заступник голови Херсонської обласної ради  Булюк В.В. Голова Херсонської обласної організації профспілки працівників ЖКГ,МП,ПОН Плєвакіна Н.Н. вручила нагороди ЦК профспілки. Почесне звання «Кращий господарник року у вирішені соціально-економічних питань» отримав Абрамов Віталій Анатолійович начальник комунального підприємства «Херсонське бюро технічної..

[ Детальніше... ]

Засідання Президії Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок

IMG 20190314 100013 14 березня ц. р. відбулося засідання Президії Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок. Відкрив засідання голова облміжпрофради Анатолій Добровольський. "Про основні статистичні дані Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок за 2018 рік" доповівідав Кулагін С.М., завідувач організаційного відділу облміжпрофради. Було розглянуто  питання "Про затвердження звіту про виконання профспілкового бюджету Херсонської облміжпрофради за 2018 рік  та затвердження бюджету Херсонської облміжпрофради на 2019 рік". Члени Президії затвердили звіт..

[ Детальніше... ]

У Черкасах відзначено День українського добровольця

53643427 276624583237195 2495824024194514944 n   14 березня керівники галузевих профспілок та спілчани Черкащини разом з представниками обласної та міської влади, громадськістю взяли участь у церемонії покладання квітів до хреста, встановленого на честь земляків – загиблих учасників військових дій на Сході країни. Вшановуючи мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, церковнослужителі різних конфесій провели спільний молебень, а учасники заходу, серед яких був і голова профспілок..

[ Детальніше... ]

В профспілці працівників культури Закарпаття – звітно-виборна компанія

P1170999   Відбулося чергове засідання президії Закарпатської обласної профспілкової організації працівників культури. Оскільки в профорганізаціях галузі цього року проходить звітно – виборна компанія, це питання було винесене на розгляд президії.   Голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин проінформувала профспілкових активістів про хід звітів і виборів. Нині звітно – виборні збори проходять в первинних профорганізаціях районів і міст області, а з 1 березня розпочалися районні звітно –..

[ Детальніше... ]

Відбулося засідання Молодіжної ради Федерації профспілок Рівненської області

IMG 9691   6 березня, напередодні чудового весняного свята – Міжнародного жіночого дня, відбулося перше засідання Молодіжної ради Федерації профспілок області в цьому році.   Як все оновлюється весною, так і метою цього засідання були в основному організаційні питання: проведення підсумків роботи, затвердження нового складу Молодіжної ради, обрання заступника голови Молодіжної ради ФПО, обрання виконкому Молодіжної ради ФПО. Новообраною головою Молодіжної ради стала Антипчук Ольга Георгіївна – голова..

[ Детальніше... ]

Про діяльність Федерації профспілок Луганської області у 2018 році

68235  Федерацію профспілок Луганської області було відновлено у квітні 2016 року на території, підконтрольній українській владі. Було налагоджено роботу цього особливого обласного профоб’єднання як з органами військово-цивільної адміністрації області, так і всередині профспілкового середовища. Очолив Федерацію представник Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України Валерій Черниш. Процес входження до профоб’єднання відновлених профспілкових організацій як обласного, так і місцевого рівнів був непростим. Нині до його складу входять..

[ Детальніше... ]

ЖКГ: чи є світло в кінці тунелю?

DSC04244 - копия   Житлово-комунальна сфера сьогодні нагадує мінне поле, яке непросто перейти рядовим споживачам: можна «підірватися», дивлячись на усе зростаючі суми у платіжках за компослуги. На кінець січня 2019 року борги із сплати за газ склали 334 млн. грн., опалення - 243 млн, утримання будинків - 50 млн., води - 27, вивезення побутових відходів - 6, електроенергію - 142 млн. грн. Всього 802 млн. грн. У..

[ Детальніше... ]

Чернігівські освітяни додають до своєї компетенції медіаграмотність

IMG 9685   На початку березня в Навчально-методичному центрі відбувся семінар для лідерів структурних ланок Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Тема навчання продиктована самим життям — “Медіаграмотність профспілкового лідера та навички фактчекінгу (перевірки фактів)”.   З початком бурхливого розвитку медійних технологій та соціальних мереж ступінь агресивності інформаційного поля лише зростає. Українська реальність доповнюється факторами зовнішньої агресії та виборчої кампанії. В такій ситуації профспілкові лідери мають..

[ Детальніше... ]

Журналісткам погрожують в Інтернеті. Як цьому протистояти?

Промовець Сергій Томіленко.IMG 6845   Напади на жінок-журналісток – на жаль, сумна реальність в Україні. І таких випадків останніми роками істотно побільшало. Почастішали й атаки в Інтернеті: погрози авторкам резонансних розслідувань і журналісткам, які висвітлюють події в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Як боротися з проблемою, до кого звертатися жертвам цькування? Про це йшлося під час круглого столу в прес-центрі Національної спілки журналістів України. «Онлайн-безпека журналісток. Загрози і..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Березень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31