Про візит Голови Профспілки працівників культури України Людмили Перелигіної до м.Сєвєродонецьк

114297605 GUSzsBIyOw8 Минулого тижня у місті Сєвєродонецьк за участі Голови Профспілки працівників культури України Перелигіної Людмили Федорівни відбулася Конференція Луганської обласної організації Профспілки, підсумком якої стало відновлення на постійній основі діяльності територіальної організації Профспілки та обрання її керівних виборних органів. Проведення конференції є логічним продовженням системних дій Профспілки по збереженню закладів культури Луганщини в умовах напруженої військової ситуації на сході України. Адже, у 2014 році, в звʼязку з проведенням..

[ Детальніше... ]

Підсумки роботи Об’єднання профспілок Харківської області з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року

sss     Об’єднання профспілок Харківської області, його членські організації провели активну роботу з організації оздоровчої кампанії «Літо-2018» для дітей Харківщини. Цю діяльність здійснювали через систему колективних договорів адміністрацій і профспілок підприємств, організацій та установ. Під час підготовки та проведення літнього оздоровчого сезону 2018 р. Об’єднання профспілок Харківської області стало координаційним центром з вирішення багатьох проблем, пов’язаних з організацією роботи з оздоровлення та відпочинку дітей: вирішення кадрових питань -..

[ Детальніше... ]

Лист народним депутатам України щодо проекту Державного бюджету на 2019 рік

665   Президія Федерації профспілок Кіровоградської області розглянувши проект Державного бюджету на 2019 рік вирішила звернутись до народних депутатів від Кіровоградщини про підтримку пропозиції профспілок щодо посилення соціального блоку питань у проекті бюджету, а саме: передбачити у Державному бюджеті на 2019 рік видатки на: встановлення у 2019 році прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня – 4361 грн., з 1 липня..

[ Детальніше... ]

Про Звернення Президії ЦК Профспілки працівників АПК України

завантаження 2   Президія Центрального комітету Профспілки працівників АПК України схвалила звернення щодо підвищення граничних роздрібних цін на природний газ, захисту соціально-економічних прав працівників та проведення Всеукраїнської акції протесту проти дій влади.   Прес-центр ФПУ       АПК 1   АПК 2

[ Детальніше... ]

САНАТОРІЙ «ГОРИНЬ» запрошує

IMG 9414 З початку вересня 2018 року розпочався заїзд до відродженого профспілкового санаторію «Горинь». Санаторій має досить давню і славну історію і ось його двері гостинно відчинились аби прийняти на лікування профспілчан та членів їхніх сімей. Лікують у санаторії природними чинниками: мінеральною водою та торф’яними грязями. Мінеральна вода видобувається з п’яти свердловин, які мають різну мінералізацію. Аналогів Степанській мінеральній воді в Україні немає. За своїм складом вона..

[ Детальніше... ]

На Волині навчаються профспілковці з Київщини

P1230473     Вже втретє профспілковці лісової галузі Київщини проводять своє навчання на Волині. 25 профспілкових лідерів столичної області замовляють підвищення свого профспілкового фаху у навчально-методичному центрі профспілок Волині. Досвідчений керівник профспілок лісової галузі Київщини Лариса Дегтяр при розробці та погодженні навчальних планів вимагає інтерактиву, доступності інформації та розгляду актуальних проблем. Саме тому, в перший день навчань 18 вересня з групою працювали відомі в області тренери: Зарина Дацюк з темою..

[ Детальніше... ]

На Херсонщині відбулася обласна Спартакіада

IMG 5209     15 вересня 2018 року на водно-спортивній станції «Інваспорт» відбулася обласна Спартакіада серед збірних команд обласних міжгалузевих профспілкових організацій Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок. Урочисте відкриття Спартакіади розпочав голова Херсонської облміжпрофради Добровольський Анатолій Миколайович. Він привітав учасників заходу та побажав їм натхнення, завзятості та успіхів на шляху досягнення достойних результатів у нинішніх змаганнях. Також учасників змагань вітали начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної..

[ Детальніше... ]

Запоріжці розглядають проект «Соціальний профспілковий квиток»

IMG 9252       Запорізька обласна рада професійних спілок спільно з ТОВ «Центр соціальних послуг» 17 вересня 2018 року провели презентацію та обговорення впровадження в дію проекту «Соціальний профспілковий квиток». Про його можливості розповіли координатор програми від ФПУ Дорін Дмитро Павлович та директор Центру соціальних послуг Лунга-Федорович Яна Дмитрівна.   На заході були присутні більше 80-ти профспілкових лідерів первинних та обласних профспілкових організацій, з яких майже 40 учасників брали участь..

[ Детальніше... ]

Социальный профсоюзный билет – новые преференции для членов профсоюза

1   14 сентября т.г. на очередном семинаре профсоюзного актива промплощадки Николаевского глиноземного завода была проведена презентация проекта «Социальный профсоюзный билет» Федерации профсоюзов Украины. Презентацию провели директор Центра социальных услуг Яна Лунга-Федорович и координатор проекта от Федерации профсоюзов Украины Дмитрий Дорин. Целью этого мероприятия, как отметил председатель профкома Александр Чередниченко, является более основательное ознакомление профсоюзного актива с проектом и внедрение его в нашей профсоюзной организации как мотивационной составляющей..

[ Детальніше... ]

На Миколаївщині отримано перший соціальний профспілковий квиток!

13.09.18   У Миколаївській обласній раді профспілок відбувся обласний постійно діючий семінар «Соціальний профспілковий квиток» для голів обласних галузевих та первинних профспілкових організацій. Презентацію програми провели директор ТОВ «Центр соціальних послуг» Яна Лунга-Федорович та координатор Центру соціальних послуг від ФПУ Дмитро Дорін, які розповіли про переваги соціального профспілкового квитка та послуги, які можуть отримати його власники. А вже 13 вересня п.р. в облпрофраді відбулося вручення першого в..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Вересень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30