ДСОК ім. Ю.О. Гагаріна (ДАХК «Артем») - 70 років поспіль є «місцем під сонцем» дружньої «артемівської, гагарінської» сім’ї

Вожаті ДСОК Гагаріна   В мальовничому затишному місці неподалік м. Києва в лісовій місцевості м.Ірпінь вже 70 років діти працівників ДАХК «Артем» та м. Києва дружно, захоплено, цікаво та з насолодою відпочивають в період літніх та зимових канікул в Дитячому спортивно-оздоровчому комплексі ім. Ю.О. Гагаріна (ДСОК ім. Ю.О. Гагаріна.). Вихованців декількох поколінь назавжди згуртувала «гагаринська» дружба. Багато з них посвятили своє життя праці в Державній акціонерній холдинговій..

[ Детальніше... ]

У голови найбільшої галузевої профспілки Закарпаття Тетяни Повханич - ювілей!

   IMG-73de2626695381f040b4756fed7cd310-V Профспілка працівників освіти і науки  Закарпаття – найбільша серед 17 галузевих профспілок нашого краю. Вона об’єднує понад 55 тисяч спілчан, що становить майже половину усіх членів профспілок області.   Завдяки об’єднанню зусиль  профспілкових працівників і активу галузі в команду однодумців,  організаторським здібностям голови обласної організації профспілки, члена Ради Федерації профспілок України Тетяни Федорівни Повханич освітянська профспілка є лідером серед галузевих профспілок.  Йдеться про дієвість соціально – економічного захисту спілчан, соціальне..

[ Детальніше... ]

Вперше в Україні: літній табір профспілкових тренерів та модераторів

65296454 900664770279729 7755074528266420224 n   Нещодавно на гостинній Херсонщині відбулася непересічна для профспілкового руху подія. Тридцять молодих людей з усіх куточків нашої країни зібралися для участі у Першому літньому таборі профспілкових тренерів та модераторів. Мета заходу — дати молодим профспілковцям практичні інструменти для планування та проведення тренінгів в своїх організаціях.   Змістовна частина навчання була досить насичена та включала багато методів та прийомів роботи із аудиторією, а саме: планування..

[ Детальніше... ]

Круглий стіл «Зміни в законодавстві України з питань фінансово-господарської діяльності профспілок»

  20190711 115648    У великій залі ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» Київською облпрофрадою наприкінці минулого тижня проведено засідання Круглого столу на тему: «Зміни в законодавстві України з питань фінансово-господарської діяльності профспілок».        В роботі Круглого столу взяли участь керівники та бухгалтерські працівники членських організацій облпрофради.      На засідання були запрошені : -         Чопик Галина Степанівна -   начальник управління контрольно-перевірочної роботи ГУ ПФУ в Київській області, голова контрольно-ревізійної комісії обласної ради профспілок; -         Лазарук..

[ Детальніше... ]

На контролі – виконання міської тристоронньої угоди

99 15 липня ц.р. відбулося засідання Чернівецької міської тристоронньої соціально-економічної ради, на якому розглянуто хід реалізації Угоди між виконавчим комітетом Чернівецької міської ради, президією Чернівецької обласної ради профспілок та Чернівецькою міською організацією роботодавців на 2019-2020 роки. Йшлося, зокрема, про спільні зусилля щодо розвитку виробництва та регулювання виробничих відносин у місті Чернівці. У доповіді, зробленій заступником директора, начальником управління економіки та інвестицій Департаменту розвитку міської ради Галиною Войтович,..

[ Детальніше... ]

На Вінничині працівники ПРАТ «Гніванський завод спец залізобетону» півроку без зарплати!

c876cd394f23634ff841a6eb2ea8731cb8044e70   Сьогодні зранку працівники ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» провели пікет біля «Укрзалізниці».   Вимоги трудового колективу ПрАТ «Гніванський завод СЗБ»: - повернути борги із заробітної плати за останні 5 місяців 2019 року; - здійснити необхідний політичний та адміністративний вплив на АТ "Укрзалізниця" з метою зняття економічної блокади заводу. Трудовий колектив чекає вирішення питання! Майже півтисячі робітників з  лютого не отримують заробітної платні, тож шукатимуть справедливості в Києві. За словами Голови первинної профспілкової організації..

[ Детальніше... ]

Солодка веселка 2019

7 У період кардинальних й динамічних змін, які відбуваються у нашому суспільстві, все більшої актуальності набуває питання патріотичного виховання дітей. Під час проведення літньої оздоровчої кампанії це завдання виконують позаміські заклади оздоровлення та відпочинку. Взявши до уваги, що формуванню почуття патріотизму сприяє вивчення історичних подій з подальшим глибоким обговоренням, виконанням творчих завдань, створенням соціальних проектів тощо, Об’єднання профспілок Харківської області заклав ці принципи у проект, присвячений відомому..

[ Детальніше... ]

На Хмельниччині проведено робочу зустріч з головою Хмельницької обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я України

IMG 1675-768x576 У рамках реалізації Угоди про співпрацю між Хмельницькою обласною організацією Профспілки працівників охорони здоров’я України та відділенням НСПП в Хмельницькій області 10 липня 2019 року відбулася робоча зустріч фахівців Відділення з головою ХООППОЗУ  В.Садомою.   Під час зустрічі обговорено існуючий наразі стан соціально-трудових відносин у окремих медичних закладах області. Особлива увага приділена конфліктній ситуації, що виникла у Хмельницькому обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф..

[ Детальніше... ]

Семінар профактиву з охорони праці

IMG 20190710 152049 10 липня 2019 року у відповідності до плану навчання Східної об’єднаної організації профспілки, відбувся семінар-навчання профспілкового активу СООП. Семінар було проведено технічним інспектором праці відділу колективно-договірної та правової роботи ЦК Атомпрофспілки Віталієм Скубою за участю завідувачки відділом організаційної роботи Юлії Козирєвої.   Участь у навчальному заході взяли на запрошення профспілки голови ППО СООП та профспілковий актив підрозділів ДП «СхідГЗК», громадські інспектори з охорони праці..

[ Детальніше... ]

Область працює на перспективу

DSC04534 - копия c92dc Рівень забезпечення промисловості регіону інженерними та робітничими кадрами та якість їх підготовки вищими навчальними закладами та системою профтехосвіти у 2018-2019 роках та на період до 2023 року – ці актуальні питання обговорювалися під час засідання Кіровоградської обласної тристоронньої соціально-економічної ради.   Під час засідання також обговорювалося питання щодо виконання Територіальної угоди між облдержадміністрацією, обласним об'єднанням організацій роботодавців та ФПО у 2018 році. Сторони..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Липень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31