Профспілки Харківщини: підсумки та перспективи

DSC 1367     12 грудня відбулася XXVIII звітно-виборча Конференція Об’єднання профспілок Харківської області. В Конференції взяли участь Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, заступник Голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк, виконавчий директор Об’єднання роботодавців Харківської області «Граніт» Олександр Колесніков та близько 200 делегатів – представників членських організацій ОПХО. Делегати Конференції одностайно підтримали кандидатуру Тесленка Сергія Анатолійовича на посаду Голови Об’єднання профспілок Харківської області на наступний термін.  Федерація..

[ Детальніше... ]

Відбулось засідання Президії Центральної Ради Профспілки працівників соціальної сфери України

фото 222 10 грудня 2019 року відбулось засідання Президії Центральної Ради Профспілки працівників соціальної сфери України на якому було розглянуто питання «Про заходи Уряду з оптимізації чисельності районних державних адміністрацій. Наслідки для структурних підрозділів з питань соціального захисту та заходи щодо захисту прав та гарантій членів Профспілки». Президія також розглянула питання «Про виклики і загрози профспілкового руху», «Про профспілковий проект Трудового кодексу».   Для обговорення першого питання були..

[ Детальніше... ]

Відбувся IV пленум комітету Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України

FB IMG 1576132946656   10 грудня 2019 року в Будинку профспілок під головуванням Людмили Татаринової, голови Херсонської облорганізації Профспілки працівників державних установ України, відбувся IV Пленум комітету Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України. У роботі Пленуму взяли участь та виступили голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Веніамінович Гусєв, керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації Володимир Іванович Клюцевський; голова Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок Анатолій..

[ Детальніше... ]

У Львові відбувся круглий стіл "Права людини: загрози і виклики"

круглий стіл1   У Львові в ГНК «Гетьман» відбулося засідання круглого столу на тему: «Права людини: загрози і виклики». Організаторами виступили Об’єднання Профспілок Львівщини Молодіжна Рада ОПЛ. Круглий стіл відбувся за участю, обласного Пенсійного фонду, Держпраці, міжнародних експертів, вітчизняних науковців, юристів, голів галузевих обласних профспілок. Відкрив засідання Роман Дацько, голова ОПЛ. який запропонував обговорити основні засади захисту прав людини та новий трудовий кодекс України. Адже не секрет,..

[ Детальніше... ]

Соціальний діалог відновлено!

Изображение 251   11 грудня відбулася зустріч членів Президії Профспілки працівників охорони здоров’я України з Міністром охорони здоров’я України Зоряною Скалецькою. У зустрічі взяв участь та виступив Голова ФПУ Григорій Осовий. У відвертій розмові йшлося про найбільш наболілі проблеми галузі: недостатнє фінансування, низьку заробітну плату ( особливо на вторинному,третинному рівнях у всіх категорій медичного персоналу та екстреній медичній допомозі),заборгованість з виплати заробітної плати,дефіцит кадрів, необхідність укладання Галузевої угоди..

[ Детальніше... ]

Профспілки допоможуть громадам

  DSC 0031   Розпочате в Україні з 2014 р. реформування місцевого самоврядування дало значний поштовх розвитку територіальних громад, яких на сьогодні вже нараховується більше тисячі. Помітних успіхів у цій роботі досягнуто й на Дніпропетровщині, де вже діють 62 ОТГ, а ще майже десять знаходяться в стадії формування.    Не стоять осторонь процесів децентралізації і галузеві профспілки області. Вони працюють у тісному контакті з керівництвом громад, вирішуючи проблеми,..

[ Детальніше... ]

Обговорено сьогоденні проблеми молоді

IMG 20191209 124859   Форум молоді Федерації профспілок Рівненської області, який відбувся 9 грудня 2019 року у Національному університеті «Острозька академія», був присвячений актуальним проблемам сьогодення.   Масштаб заходу визначало як місце проведення Форуму так і високі гості, які були присутні на його відкритті. Традиційно, гостей вітали своєрідним театралізованим дійством князі Гальшка та Костянтин-Василь Острозькі. Обговорювана тема “Актуальні проблеми студентської та робітничої молоді Рівненщини. Шляхи вирішення” є надзвичайно гострою..

[ Детальніше... ]

Щоб закони були соціально орієнтованими

 IMG 0892 Традицію проведення форумів голів первинних профспілкових організацій   безпосередньо в районах області продовжено Федерацією профспілок Рівненщини і в ці передноворічні дні року, що завершується.   На цей раз Форум «Соціальний діалог-показник ефективності взаємовідносин між працюючою людиною , роботодавцем та владою» відбувся в Острозі, і зібрав в одній з аудиторій Острозької академії голів первинних профспілкових організацій з   Гощанського, Корецького, Здолбунівського Острозького районів та міста Острога.    Його відкрив..

[ Детальніше... ]

Громадська експертиза програмних документів регіональної влади Буковини на 2020 рік

IMAG0501   9 грудня ц.р. відбулося чергове засідання Чернівецької обласної тристоронньої соціально-економічної ради, на якому розглянуто проєкти обласного бюджету та Програми соціально-економічного розвитку регіону на 2020 рік. З відповідними презентаціями виступили директорка Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Анжела Дякова та директор Департаменту регіонального розвитку Віктор Подорожний. Члени ради затвердили план роботи обласної тристоронньої соціально-економічної ради на 2020 рік.    IMAG0504 IMAG0505 [ Детальніше... ]

Наступ на трудові права

prof2   Як стало відомо із соціальних мереж, на розгляд Парламенту влада готує неоліберальний проект Закону «Про працю». Причому, готує кулуарно, у закритому режимі. За анонсуванням влади, закон міститиме дискримінаційні норми щодо трудових прав найманих працівників, послаблення їх колективного захисту та обмеження прав профспілок.У профспілок такий відверто наступ на трудові права працівників викликав обурення і відповідну реакцію. 4 грудня Президія ФПУ прийняла постанову «Про подальші дії ФПУ,..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31