Привітання спілчанам від Профспілки працівників культури України

9рр Дорогі друзі!   Всеукраїнська Профспілка працівників культури України щиросердно вітає всіх працівників медійної сфери, теле- та радіокомунікацій з професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку. Наше життя неможливо уявити без сучасних засобів комунікацій та інформаційних технологій. Без них неможливий суспільний прогрес, соціально-економічне зростання, просування до європейських та світових стандартів демократії. Сьогодні телебачення, радіо та звʼязок роблять життя українців динамічним, швидким та водночас комфортним. І в цьому,..

[ Детальніше... ]

Діалог соціальних партнерів

Изображение 1922   14 листопада, напередодні професійного свята працівників радіо і телебачення, за ініціативи Профспілки працівників культури України, в рамках соціального партнерства у Публічному акціонерному товаристві «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ «НСТУ») відбулася зустріч з обговорення проблемних питань галузі.   Профспілкову сторону представляли Голова Профспілки працівників культури України Людмила Перелигіна, заступник Голови Профспілки Галина Гайдук, керівники територіальних організацій Профспілки, голови первинних профспілкових організацій Центральної дирекції та регіональних філій ПАТ..

[ Детальніше... ]

XXVIIІ міжгалузева спартакіада профспілок Закарпаття проводилася 28-й рік поспіль

20181110 105308   Крім Закарпаття, немає жодної області України, де б профспілкові спартакіади проводилися 28-й рік поспіль. У спортивному комплексі «Юність» в місті Ужгороді відбулися фінальні змагання обласної міжгалузевої спартакіади профспілок, в яких взяли участь 15 збірних команд обласних організацій галузевих профспілок, облпрофради, підвідомчих організацій – усього понад 300 учасників. У проведенні спартакіади її організаторам допомагала обласна організація ФСТ «Спартак» (Микола Щадей). Учасників і гостей спартакіади тепло привітали..

[ Детальніше... ]

НАРАДА. Всеукраїнські галузеві профспілки: більш активності та консолідації

IMG 20181114 100535   Актуальні та важливі питання розвитку профспілкового руху і активізації у цьому процесі всеукраїнських галузевих профспілкових організацій, підвищення рівня консолідації у діях на захист законних прав та інтересів працівників обговорили 14 листопада учасники наради голів всеукраїнських профспілок. Вів нараду голова Профспілки працівників лісових галузей України Вадим Сібільов. У виступах голів всеукраїнських галузевих профспілок Володимира Дмитришина, Василя Дудника, Вікторії Коваль, Юрія Піжука, Михайла Петрова, Олексія..

[ Детальніше... ]

Про зустріч Голови Державіаслужби України з керівництвом Профспілки авіапрацівників України

08.11.2018   8 листопада 2018 року на виконання пункту 1 протоколу наради від 17.10.2018 за результатами зустрічі Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка з представниками профспілкової делегації щодо обговорення вимог учасників Всеукраїнської профспілкової акції відбулася зустріч Голови Державіаслужби України Більчука Олександра Васильовича з керівництвом Профспілки авіапрацівників України, під час якої сторони соціального діалогу обмінялися думками, обговорили проблемні питання соціально-економічного характеру галузі та намітили можливі шляхи їх вирішення, як на..

[ Детальніше... ]

ВИМОГИ ПРОФСПІЛОК – НА КОНТРОЛІ ФПУ. Прем’єр-міністр України дав доручення керівникам міністерств

КАБМИН Прошу розглянути відповідно до компетенції та про результати поінформувати заявників і Кабінет Міністрів. Таке доручення дав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман керівникам ряду міністерств та відомств - Т.В.Кустовому, І.С.Насалику, А.О.Реві, В.М. Трубарову  - у відповідь на вимоги Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України, які вона висунула у рамках Всеукраїнської профспілкової акції 17 жовтня.   Нагадаємо, що Профспілка висунула такі вимоги:  - захистити вітчизняних виробників мінеральних добрив..

[ Детальніше... ]

Законопроект щодо посилення захисту прав працівників на своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати: вплив на малий та середній бізнес (МСБ).

А11 У статті 43 Конституції України чітко прописано: кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом. За даними Держкомстату станом на 1 жовтня 2018 року заборгованість із виплати заробітної плати складає 2 мільярди 889 мільйонів гривень, 78.6% від загальної суми – це борги працівникам..

[ Детальніше... ]

Навчання – запорука зміцнення профспілок

А3   Навчальний семінар з головами координаційних рад представників первинних профспілкових організацій ОТГ відбувся у середу, 7 листопада ц.р., у Федерації профспілок Рівненської області.   У заході взяли участь 25 голів Координаційних рад – представників об’єднаних територіальних громад, які вже створені на Рівненщині, керівники Федерації профспілок області, спеціалісти ФПО та запрошені виступаючі. Розпочався семінар зі вступного слова Миколи Шершуна. Він поінформував присутніх про вимоги, які були висловлені профспілчанами –..

[ Детальніше... ]

Засідання Ради профспілок Черкащини

IMG 3757   8 листопада відбулося третє засідання Ради ФПО з порядком денним «Про роботу членських організацій області щодо соціально-економічного, правового захисту членів профспілок».   У роботі профспілкового зібрання взяли участь голова Черкаської обласної Ради Вельбівець О.І., директор Департаменту соціального захисту населення Чикало Р.О., виконавчий директор обласного об’єднання організацій роботодавців Яворська Т.І., перший заступник начальника управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Момот Р.В., заступник начальника..

[ Детальніше... ]

Зміцнюючи принципи соціального діалогу

Изображение 2227  8 листопада 2018 року в рамках урядового доручення за підсумками Всеукраїнської профспілкової акції 17 жовтня відбулася зустріч Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова з делегацією Профспілки працівників культури України, під час якої сторони соціального діалогу обмінялися думками, обговорили питання соціально-економічного характеру у молодіжній сфері, сферах фізичної культури і спорту, національно-патріотичного виховання та визначили спільні шляхи їх вирішення, як на національному, так і на..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30