fond bud2

 

27 листопада підписано інвестиційний договір, сторонами якого виступили Федерація професійних спілок України, Господарське управління ФПУ, підприємство-інвестор і будівельна компанія, яка буде генеральним підрядником виконання комплексу робіт, спрямованих на відновлення Будинку профспілок. Повністю роботи планується завершити протягом 18 місяців.

 

У договорі вказано, що під час реконструкції ніяких надбудов до Будинку не буде. Виглядатиме оновлений символ Революції Гідності осучаснено.

 

Фасад Будинку профспілок закриють новим захисним полотном, оскільки стара сітка вже зносилася, що створює небезпеку для перехожих. У власника будівлі - Федерації профспілок України та балансоутримувача – підприємства «Господарське управління Федерації профспілок України не вистачає коштів на заміну будівельної захисної сітки. У зв‘язку з цим була досягнута домовленість зі спонсором, який візьме витрати на себе. Натомість на полотні тимчасово буде розміщений логотип VODAFONE та емблема Федерації. Також спонсор долучиться до відновлення будівлі, перераховуючи кошти підприємству.

«У нас не було іншого виходу замінити захисну сітку, яка необхідна при проведенні ремонтних робіт, окрім як звернутися за допомогою до бізнесу і дозволити спонсору тимчасово розмістити свій логотип. Також ми домовились, що він візьме участь у фінансуванні усунення наслідків пожежі», - зазначив директор Підприємства «Господарське управління» ФПУ Володимир Циганенко.

 

Нагадаємо, у Будинку профспілок (офіційно - Підприємство «Господарське управління Федерації профспілок України») за часи Революції Гідності розташовувався Штаб національного спротиву. Під час штурму силовими структурами у ніч на 19 лютого 2014 р. Будинок майже повністю згорів, також обвалилися конструкції між четвертим і п'ятим поверхами. Експертами Київського національного університету будівництва і архітектури було встановлено, що об‘єкт підлягає відновленню.

 

Для фінансування робіт наприкінці березня 2014 р. був заснований Благодійний фонд "Відродження Будинку Профспілок". За попередніми даними, які оприлюднив заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко, на ремонт необхідно понад 150 млн. грн.

 

Прес-центр ФПУ