Изображение 2455

 

У профспілок, адвокатів та Центру соціальних послуг ФПУ з’явилась спільна ідея – об’єднати зусилля задля покращення захисту законних прав та інтересів спілчан.

 

З цією метою 17 квітня п.р. у столичному Будинку спілок відбулась робоча зустріч за участі членів Всеукраїнської професійної спілки адвокатів, фахівців Департаменту правового захисту ФПУ і представників ЦСП.

Надія Коріна член Ради адвокатів м. Києва, голова профспілки адвокатів, представила своїх колег, яки прибули на зустріч з Харкова, Івано-Франківська, Дніпра та інших міст. Вони є очильниками юридичних компаній, адвокатських бюро з широкою практикою ведення як кримінальних, так і цивільних, господарських, адміністративних справ, а відтепер мають намір приєднатися до компаній-партнерів ЦСП у впровадженні програми «Соціальний профспілковий квіток».

 

Изображение 2429

 

Потреба розширити спектр юридичних послуг для членів профспілок останнім часом є дуже актуальною через зростання кількості порушень прав трудящих та збільшення випадків зазіхання на законні права самих профспілкових організацій. Про це зазначив у своєму виступі Заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий. Він поінформував присутніх, що Федерація профспілок України, як найчисельніше громадське об’єднання, обстоює законні соціально-трудові інтереси майже 5 млн. працюючих у різних галузях вітчизняної промисловості та бюджетній сфері.

У всеукраїнських профспілках, територіальних профоб’єднаннях-членських організаціях ФПУ працюють правові і технічні інспектори, юристи, в деяких організаціях є штатні адвокати. Але в умовах, коли порушення прав найманих працівників, зокрема, на працю, на гідну зарплату, на її своєчасну виплату набувають системного і масового характеру, профспілки вважають за необхідне підвищити ефективність своєї роботи у цій сфері та надавати членам профспілок поряд з правовою допомогою також і адвокатський захист.

 

 

Изображение 2468

 

В областях України під егідою профспілок планується відкриття Центрів надання правової допомоги, де спілчани-учасники програми «Соціальний профспілковий квіток» також матимуть преференції у вигляді дисконтних знижок при оплаті юридичних та адвокатських послуг.

Ірина Сидоряк, заступник керівника Департаменту правового захисту ФПУ, яка курирує профспілкову «Гарячу лінію», акцентувала, що профспілкові юристи переважно надають консультації стосовно трудових відносин, але спектр питань у спілчан дуже широкий.

- Отже, ми бажаємо розширити сферу послуг для члена профспілки, - сказала вона і,  звертаючись до адвокатів, висловила переконання, що разом ми можемо багато зробити задля інтересів людей праці, а це у свою чергу може стати додатковим мотивом для вступу до профспілок.

 

Изображение 2460

 

Дмитро Дорін, координатор проекту «Соціальний профспілковий квіток», зазначив, що головною метою співробітництва є – захист прав трудящих, як в трудових відносинах, та к в у вирішенні інших питань. За його словами, до ЦСП звертається багато спілчан, які, отримавши первинну юридичну консультацію, у подальшому потребують вирішення конкретної справи та кваліфікованої юридичної допомоги. Центр бажає отримати надійного партнера з адвокатським досвідом, якою є Всеукраїнська профспілка адвокатів. Для спілчан це забезпечить отримання якісних послуг та надійний захист у судах, а для юристів - збільшення кількості клієнтів та розширення практики.

Під час наради обговорено низку практичних питань щодо майбутньої співпраці та досягнуто домовленості про розробку і підписання відповідної Угоди.

 

Изображение 2450

 

 Изображение 2413

 

Прес-центр ФПУ

 

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

практичний документ-угоду, за якою потім будемо співпрацювати.