hara-07-12-2012

 

ФПУ закликає владні структури забезпечити виконання резолюцій МОП щодо неперешкоджання профспілковій діяльності. У цьому зв'язку ФПУ звернулася до Міністра юстиції України, Міністра внутрішніх справ України і Голови Державної виконавчої Служби України з приводу оприлюдненого у ЗМІ Генеральним прокурором України повідомлення про наявність судових рішень щодо примусового звільнення усіх зайнятих мітингувальниками приміщень в м. Києві.

Ще 2 грудня Президія ФПУ прийняла рішення тимчасово надати частину своїх приміщень у Будинку спілок (майдан Незалежності, 2) для розміщення, обігріву, медичної допомоги членам профспілок, які беруть участь у мирній акції, та забезпечила роботу їдальні.

Оскільки у ФПУ не володіють інформацією щодо згаданих судових рішень, керівництво Федерації у своїх зверненнях до Міністра юстиції України, Міністра внутрішніх справ України і Голови Державної виконавчої Служби України запропонувало вжити всіх можливих заходів щодо недопущення силового примусового звільнення Будинку спілок.

 

ІАЦ