Державному Фонду «Держмолодьжитло» - 25 років

DSC 0174

 

 

7 липня у великому залі засідань Мінрегіону відбулось розширене засідання Наглядової ради Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву під головуванням Негоди В`ячеслава Андроновича, першого заступника міністра Мінрегіону. В числі присутніх окрім членів Наглядової ради в залі знаходились народні депутати, представники органів влади та місцевого самоврядування України, працівники трудового колективу Фонду.

  Фонд, який активно працює вже більше аніж чверть століття, на сьогодні забезпечив житлом близько 150 тисяч громадян України, переважно, представників молоді. За весь період роботи за допомогою Фонду побудовано більше двох мільйонів квадратних метрів житла, а загальний кредитний портфель фонду сьогодні становить мільярд гривень.

  Наглядова Рада на засіданні заслухала доповідь голови правління Фонду Комнатного Сергія Олександровича та затвердила звіти по результатам роботи за 2016 рік.

 В своїй доповіді Голова правління Фонду стосовно планів подальшого розвитку, зокрема, зазначив: Ми робимо все, що можливо для того, щоб досягти максимально ефективних результатів... Ми маємо віру в те, що ми зможемо досягти задекларованого нами показника в понад 300 тисяч сімей, забезпечених житлом, залучення  інвестицій в будівельну галузь та збільшення обсягів житлового будівництва на 30%.

  Особлива увага була приділена посиленню роботи в напряму співпраці з органами місцевого самоврядування. У рамках розширеного засідання Асоціація міст України та Держмолодьжитло підписали Меморандум щодо залучення коштів місцевих бюджетів на реалізацію державних житлових програм.

  Серед інших поточних питань, націлених на оптимізацію роботи Фонду, були заслухані доповіді та затверджені рішення стосовно удосконалення нормативно-правової бази, пропозиції щодо нової редакції існуючих та затвердження нових документів, що регулюють роботу державної спеціалізованої фінансової установи.

  Особливе місце в роботі Наглядової ради зайняли питання, присвячені видатній події в житті організації – 25-річчю діяльності Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Про видатні досягнення Фонду за всі 25 років незмінного служінню своїй справі приводяться, зокрема, такі дані: 37,4 тисячі укладених договорів пільгового кредитування та компенсації відсотків за кредитами, 2,3 мільйони збудованих квадратних метрів житла, 3,7 міль’ярдів гривень задіяних в програмах Фонду бюджетних коштів, які було мультипліковано за рахунок залучення коштів в будівництво в 8,5 млрд грн.

  Серед тих, хто привітав Держмолодьжитло з 25-річчям, народний депутат України Наталія Веселова, перший віце-президент Будівельної палати України Станіслав Сташевський, голова Центрального комітету профспілки працівників молодіжних житлових комплексів та комітетів місцевого самоврядування України Ніна Караван, заступник Харківського міського Голови Михайло Фатеев, Голова Всеукраїнської Асоціації « Укрмолодьжитло» Евген Ісаєв, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України” Олександр Слобожан та інші.

  Виступи від колег з вітаннями та побажаннями колективу Фонду подальшої успішної роботи були тепло сприйняті всіма присутніми на засіданні.

 

 

Профспілка працівників молодіжних

 житлових комплексів та комітетів

місцевого самоврядування України

 

DSC 0347

 

DSC 0360

 

 

DSC 0362

 

DSC 0369

Архiв
<< < Червень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30