ВИСТАВКА

 

Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня провела виставку-конкурс робіт рукоділля серед членів профспілок.

Ідея проведення виставки-конкурсу виникла ще чотири роки тому. Начальник Управління з гуманітарних питань Київської міськпрофради Людмила Литвин розповіла: «Тоді ми проводили конкурс дитячої творчості «Зорепад надій», на якому була представлена надзвичайно велика кількість дитячих робіт. І от коли ми збирали дитячі роботи, відчули, що якщо батьки творчі й талановиті, то, звичайно, що і діти у них такі ж. Тоді й виникла ідея провести конкурс серед дорослих, членів профспілок. Але в силу різних обставин, до цього часу втілити задумане у життя не було змоги. І от коли ми на черговій президії запропонували ідею проведення виставки-конкурсу, то отримали схвальний відгук, і взялися за роботу».

У відкритті заходу взяли участь заступник Голови Федерації профспілок України Євген Драп’ятий та Голова Київської міської ради профспілок Валентин Мельник, які із захватом відзначали талановитість авторів представлених робіт.

На виставці представлено понад 70 робіт неймовірно талановитих спілчан — вишиванки, картини, рушники та серветки вишиті різними техніками нитками, а також бісером. «Галузеві профспілки проводили у себе конкурси для того, щоб вибрати найкращі роботи, відзначити їх і представити у нас на конкурсі», — зазначила Людмила Литвин.

Вплинути на результати конкурсу мав змогу кожен відвідувач виставки шляхом таємного голосування — заповнивши анкету, у якій визначивши переможців у трьох номінаціях: «картини», «вишиванки» та «вироби повсякденного вжитку» (рушники, серветки, скатертини).

Кожен учасник виставки-конкурсу отримає пам’ятний сувенір, а переможців буде нагороджено цінними призами. Підсумки конкурсу буде підбито 1 березня.

Організатори виставки зупинятися не планують, тож вже наступного разу обіцяють, що виставка-конкурс набуде ще більших масштабів, плюс до того — кількість номінацій також буде розширено.

ВИСТАВКА-КОНКУРС основний 14

 

ВИСТАВКА-КОНКУРС основний 14 2

 

Олена ОВЕРЧУК, «ПВ»

Фото Андрія ТКАЧУКА